نحوه ارسال چکیده آثار

 

سامانه های کاربری

 

 

جعبه/ سمت راست

برای درج خبر در این قسمت به بخش وبرایش جعبه ها مراجعه نمایید.

هیات داوران

هیات داوران

 




ثبت نام در خبرنامه

آخرین اخبار

    کلمات کلیدی

    جشنواره، پایان نامه برتر، خیام، جایزه خیام

    | kavoshHamayesh

    ردیف نام و نام خانوادگی تخصص
         
    1 احمد اخلاصی هنر و معماری (معماری)
    2 افشین همتا فنی مهندسی (سایر)
    3 اکرم عظیمی علوم انسانی (روانشانسی)
    4 الناز چلونگر علوم انسانی (حقوق)
    5 امید بختیاری نژاد فنی مهندسی (عمران)
    6 امیر رستمی فنی مهندسی (سایر)
    7 امیر سرآبادانی مدیریت (مالی)
    8 امیرحسین مهرصفر  
    9 آریانا دبیری فرد مدیریت (اجرایی)
    10 آزاده ستوده علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    11 آزیتا کوشافر کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    12 آسیه پیرزاده علوم پزشکی (سایر)
    13 آقاعلی نوروزی علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    14 بابک عظیمی ثانوی مدیریت (سایر)
    15 بنفشه نوروزی علوم پایه (شیمی)
    16 بهاره لرستانی کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    17 بهزادمحمدخانی حاجی خواجه لو فنی مهندسی (مکانیک)
    18 بهشته سهرابی علوم پایه (شیمی)
    19 پیام ابراهیمی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر)
    20 تارخ خدادادی کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    21 جابر کیوان راد فنی مهندسی (سایر)
    22 جعفر بهادري خسروشاهي علوم انسانی (روانشانسی)
    23 جمیله سلیمی کوچی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر)
    24 جواد رستمی علوم انسانی (روانشانسی)
    25 حجت مویدی راد فنی مهندسی (برق و الکترونیک)
    26 حسین جعفری فنی مهندسی (صنایع)
    27 حسین سلطانی قدیم علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    28 حمیدرضا سعادتی علوم پایه (شیمی)
    29 حیات مرادی علوم انسانی (تاریخ)
    30 خدیجه شیروانی علوم انسانی (حقوق)
    31 دانیال شکوهی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    32 دانیال محمدزاده شادمهری فنی مهندسی (عمران)
    33 داود بشیرزاده بخش ویژه جشنواره (علوم اسلامی انسانی)
    34 داود ضامنی مدیریت (سایر)
    35 داود قاسم زاده علوم انسانی (علوم اجتماعی)
    36 دکتر وحیده بیرجندی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    37 راضیه محمدی صابر علوم انسانی (علوم اقتصادی)
    38 رباب فغفوری هنر و معماری (هنر)
    39 رسول نریمانی کشاورزی و منابع طبیعی (باغبانی)
    40 رشیدی پور علوم پزشکی (داروسازی)
    41 رضا پرتوی زاده علوم انسانی (فقه)
    42 رضا شاه حسینی علوم پزشکی (سایر)
    43 رضا قمرپور فنی مهندسی (نفت)
    44 رقیه سلطان بیگی چورسی علوم انسانی (الهیات)
    45 روح اله بصیرت فنی مهندسی (معدن)
    46 ریحانه صادقیان علوم پزشکی (پزشکی)
    47 زینب اخوان فنی مهندسی (صنایع)
    48 زینب حزباوی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    49 زینب لرستانی ویس علوم پایه (فیزیک)
    50 سارا شریفی علوم پایه (زیست شناسی)
    51 سارا صادقی لفمجانی فنی مهندسی (عمران)
    52 سامان اسماعیل نژاد علوم پزشکی (پزشکی)
    53 ساناز پورعلی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    54 سجاد صالح زاده فنی مهندسی (مکانیک)
    55 سعید آقاجانیان فنی مهندسی (عمران)
    56 سعید رستمی علوم انسانی (روانشانسی)
    57 سعید ضرغامی علوم انسانی (جغرافیا)
    58 سعید عباسی فنی مهندسی (نفت)
    59 سعیده سادات میرزاده واقفی علوم پایه (زیست شناسی)
    60 سکینه نجاتی علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    61 سمانه مهدیزاده مدیریت (سایر)
    62 سمراد جعفریان نمین فنی مهندسی (صنایع)
    63 سمیرا نبی افجدی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    64 سمیه ایزدی علوم پایه (ریاضیات)
    65 سمیه شاه طالبی مدیریت (سایر)
    66 سمیه ملایی فنی مهندسی (عمران)
    67 سهراب رضایی هنر و معماری (معماری)
    68 سید علیرضا آشفته فنی مهندسی (معدن)
    69 سید فخرالدین طاهرزاده موسویان بخش ویژه جشنواره (پایان نامه های کارشناسی)
    70 سید محمدرضا مهدویان کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    71 سید محمود نعمت الله زاده فنی مهندسی (برق و الکترونیک)
    72 سیدعلی مستجاب الدعواتی علوم انسانی (الهیات)
    73 سیدمحمدجواد قربی علوم انسانی (علوم سیاسی)
    74 شهربانو کاهدی علوم انسانی (فقه)
    75 شهرزاد مقدم علوم انسانی (جغرافیا)
    76 صادق کریمی علوم انسانی (جغرافیا)
    77 صدف پورمنصف مدیریت (اسلامی)
    78 صدف خلیجیان مدیریت (سایر)
    79 صدیقه جهانگیری کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    80 عارف بهروز مدیریت (اقتصادی)
    81 عامر دهقان نجم ابادی مدیریت (سایر)
    82 عباس ساجدی دستک فنی مهندسی (مکانیک)
    83 عبدالکریم افروزه علوم پایه (فیزیک)
    84 عقیل محمدی علوم انسانی (حقوق)
    85 علی امیری فنی مهندسی (مکانیک)
    86 علی درویشی علوم پزشکی (سایر)
    87 علی رضا همایونی علوم انسانی (روانشانسی)
    88 علی قربانی رنجبری علوم پزشکی (دامپزشکی)
    89 علی محمدی علوم انسانی (روانشانسی)
    90 علیرضا جبین پور فنی مهندسی (معدن)
    91 علیرضا رزاقی علوم پزشکی (سایر)
    92 عیسی رضایی علوم انسانی (روانشانسی)
    93 فاطمه شهابی زاده علوم انسانی (روانشانسی)
    94 فاطمه فعال فنی مهندسی (عمران)
    95 فاطمه کریمی اورگانی کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    96 فاطمه کشیری کلایی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر)
    97 فاطمه مقبلی فنی مهندسی (فناوری اطلاعات)
    98 فرزانه محمدپور علوم پایه (شیمی)
    99 فرشته محمدپور علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    100 فرهاد فرهمند فنی مهندسی (برق و الکترونیک)
    101 فهیمه محمدپور علوم انسانی (روانشانسی)
    102 قمر عباسی علوم انسانی (جغرافیا)
    103 کامران مالکپور لپری علوم انسانی (سایر)
    104 کاوه لیموچی کشاورزی و منابع طبیعی (زراعت)
    105 لیلا جلال آبادی علوم انسانی (جغرافیا)
    106 لیلا گنجی  
    107 مجتبی دهدار علوم انسانی (سایر)
    108 مجید نجیب دونده علوم انسانی (جغرافیا)
    109 مجيد جباري فنی مهندسی (مکانیک)
    110 محبوبه داودی پهنه کلایی کشاورزی و منابع طبیعی (باغبانی)
    111 محبوبه کیانی هرچگانی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر)
    112 محسن افروزه علوم انسانی (سایر)
    113 محسن رجبي کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    114 محسن طبسی هنر و معماری (معماری)
    115 محمد پرهیزکار یعقوبی فنی مهندسی (مکانیک)
    116 محمد حسن حسینی هنر و معماری (سایر)
    117 محمد حسین جلائی فنی مهندسی (مکانیک)
    118 محمد حسین رحمانی علوم انسانی (حقوق)
    119 محمد زارعی محمودآبادی مدیریت (صنعتی)
    120 محمد شوکتی آمقانی کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    121 محمد معتدل بخش ویژه جشنواره (علوم اسلامی انسانی)
    122 محمد ولایت زاده کشاورزی و منابع طبیعی (محیط زیست)
    123 محمدحسین فتاحیان علوم انسانی (علوم سیاسی)
    124 محمدرضا جنتی اسکوئی فنی مهندسی (برق و الکترونیک)
    125 محمدمهدی جهان پرور علوم انسانی (تاریخ)
    126 محمود خلیلی علوم پایه (شیمی)
    127 مرتضی آسمانی فنی مهندسی (نفت)
    128 مرضیه افضلی ننیز علوم انسانی (جغرافیا)
    129 مرضیه حقیقی علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    130 مریم السادات مأوائی علوم پایه (شیمی)
    131 مریم بلوچ زاده فنی مهندسی (برق و الکترونیک)
    132 مریم سادات قریشی خوراسگانی علوم انسانی (سایر)
    133 مسعود ریاضی فنی مهندسی (نفت)
    134 مسعود سامیان کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    135 مسعود سامیان کشاورزی و منابع طبیعی (سایر - کشاورزی)
    136 مسعود قادری علوم انسانی (حقوق)
    137 مسعود نکونام علوم انسانی (حقوق)
    138 معصومه احمدی علوم انسانی (زبان و ادبیات)
    139 معصومه بلالی علوم پایه (شیمی)
    140 معصومه کریمی فنی مهندسی (برق و الکترونیک)
    141 معین سماک جلالی فنی مهندسی (صنایع)
    142 ملیحه درویشی بخش ویژه جشنواره (پایان نامه های کارشناسی)
    143 ملیحه نیک سیرت علوم پایه (ریاضیات)
    144 منال اعتمادی علوم پزشکی (سایر)