نحوه ارسال چکیده آثار

 

سامانه های کاربری

 

 

تقویم جشنواره

 

جعبه/ سمت راست

برای درج خبر در این قسمت به بخش وبرایش جعبه ها مراجعه نمایید.

مهلت پرداخت هزینه جهت شرکت در جشنواره

تاریخ ثبت: 1397/02/18

  به اطلاع میرساند با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار، آخرین مهلت پرداخت هزینه جهت شرکت در جشنواره نیز تا 18 خردا ماه 1397 تمدید گردید.

دبیرخانه جشنواره

آخرین مهلت ارسال آثار: 15 حرداد ماه

آخرین مهلت پرداخت هزینه: 18 خرداد

برگزاری جشنواره: 25 خرداد


نظرات کاربران


 • آبخیزداری:
  1398/03/20
  معلومه هر کسی تو این جشنواره شرکت کرده قبول شده!

 • زهراسلطانی:
  1397/03/19
  سلام، پیام "اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره)میباشید" برام اومده. پنل دریافت وجه غیرفعاله، هزینه رو چطور پرداخت کنم؟دانشجویی غیرحضوری می خوام.

 • سعید:
  1397/03/19
  سلام. من دیروز اثرم رو فرستادم و الان وضعیت مقاله تغییر کرد و پیام "اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره)میباشید" برام اومده. الان باید هزینه رو پرداخت کنم؟ دانشجویی غیر حضوری میخام. چجوریه این؟

 • سعید:
  1397/03/19
  سلام. من دیروز اثرم رو فرستادم و الان وضعیت مقاله تغییر کرد و پیام "اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره)میباشید" برام اومده. الان باید هزینه رو پرداخت کنم؟ دانشجویی غیر حضوری میخام. چجوریه این؟

 • حسینی:
  1397/03/18
  اگر ممکن است می خواستم بدانم برای افرادی که غیر حضوری شرکت می کنند این هزینه ها به چه دلیل دریافت می گردد؟ به عبارتی آیا هر فرد که قرار است لوح دریافت کند باید همه هزینه ها را خودش بپردازد؟ این چه تقدیری است؟!!!

 • محمد:
  1397/03/18
  اگر غیر حضوری هم شرکت کنیم باز در مرحله نفرات برتر بررسی خواهد شد یا نه؟

 • محمد:
  1397/03/18
  با سلام برای پرداخت اقدام کردم امکان پرداخت آنلاین نیست ارور پرداخت آنلاین می دهد، تکلیف چیست؟

 • حسینی:
  1397/03/17
  با سلام برای من این پیام امده است: "اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره)میباشید. برای ارائه غیر حضوری آیا فایل پاورپنت و پوستر لازم است؟

 • جشنواره خیام:
  1397/03/17
  سلام تا فردا برای ارسال اثر فرصت دارید

 • زهرا سلطانی:
  1397/03/17
  سلام، من فکر می کردم تا 18 خرداد مهلت دارم برای ارسال مقاله، الان دیگه بررسی نمیشه؟؟؟؟؟

 • جشنواره خیام:
  1397/03/17
  سلام شما حد نصاب امتیاز برای ورود به بخش مسابقه جشنواره را دریافت نموده اید و چنانچه هزینه را پرداخت بفرمایید تندیس، گواهی و هدیه جشنواره حضورتان ارسال میگردد و البته وارد بخش مسابقه نیز میشوید. چنانچه جزء ده اثر برتر باشید بطور جداگانه با هدایای نقدی از شما تقدیر بعمل خواهد آمد. اگر نفر اول هم باشید جایزه لب تاب خدمتتان تقدیم میشود. نتایج نهایی داوری آثار روز 24 خرداد از طریق سایت جشنواره اعلام میگردد. چنانچه در فرابند پرداخت به مشکلی برخوردید با دبیرخانه حتما تماس بگیرید و یا ایمیل بدهید (و یا از طریق تلگرام ارتباط بگیرید)

 • مجید توانگرزمین:
  1397/03/17
  سلام برای من این پیام امده است: "اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره)میباشید .چطور پول شرکت در جشنواره رو واریز کنم پنل دریافت وجه غیرفعاله چیکارکنم. لطفا درجواب تسریع بفرمایید

 • معصومه صداقت:
  1397/03/17
  سلام من چطور پول شرکت در جشنواره رو واریز کنم پنل دریافت وجه غیرفعاله چیکارکنم

 • جشنواره خیام:
  1397/03/17
  سلام شما حد نصاب امتیاز برای ورود به بخش مسابقه جشنواره را دریافت نموده اید و چنانچه هزینه را پرداخت بفرمایید تندیس، گواهی و هدیه جشنواره حضورتان ارسال میگردد و البته وارد بخش مسابقه نیز میشوید. چنانچه جزء ده اثر برتر باشید بطور جداگانه با هدایای نقدی از شما تقدیر بعمل خواهد آمد. اگر نفر اول هم باشید جایزه لب تاب خدمتتان تقدیم میشود. نتایج نهایی داوری آثار روز 24 خرداد از طریق سایت جشنواره اعلام میگردد.

 • احمدی:
  1397/03/17
  سلام برای من این پیام امده است: "اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره)" این چه نوع پذیرش ای هست؟ و در این مرحله باید چه اقدامی صورت بگیرد؟ البته لازم به ذکر است که من تا به این مرحله هیچ گونه واریزی نداشته ام

 • PH.D:
  1397/03/17
  با سلام اثر ارسالی حد نصاب امتیاز را کسب نموده و مورد تایید بعنوان اثر برتر قرار گرفته است (مورد تایید برای دریافت لوح ویژه جشنواره) آیا باید الان هزینه را واریز کنم یا بعد از پذیرش نهایی و مرحله نهایی؟

 • مریم:
  1397/03/15
  سلام وقت به خیر. من امروز متوجه این جشنواره شدم که اخرین مهلت ارسال بود و سریع اثرم را ارسال کردم. اما اخرین مهلت پرداخت 18 هست ایا تا ان زمان نتیجه اثر معین می گردد تا بدانم چه هزینه ای را باید ارسال کنم؟ بنده می خواهم غیر حضوری شرکت کنم ولی بعد از ارسال اثر گزینه واریز و خدمات هست که تا نتیجه حاصل نگردد نمی دانم چطور باید ورود کنم. راهنمایی بفرمایید لطفا.

 • زهرا:
  1397/03/13
  با سلام. چکیده ام پذیرش شده. آیا باید پوستر و پاورپوینت نیز آپلود شود؟

 • یوسف:
  1397/03/13
  با سلام من درخواست پرداخت هزینه را دارم ولی این امکان برای بنده وجود ندارد و فاکتور علامت "عدم تایید" را به همراه دارد. لطفا بنده را در مورد پرداخت هرچه سریع تر هزینه شرکت در جشنواره راهنمایی فرمایید. سپاسگذارم

 • جشنواره خیام:
  1397/03/09
  سلام بله بعد از پذیرش چکیده مبسوط و برای شرکت در بخش نهایی رقابت باید هزینه را پرداخت بفرمایید. بله دانشجویان خارج از کشور نیز امکان ارسال اثر دارند موفق باشید

 • امین:
  1397/03/09
  با سلام، 1. آیا واریز وجه شرکت در همایش بعد از قبولی چکیده مبسوط است یا همزمان با فرستادن چکیده باید وجه هم واریز بشه؟ 2. آیا دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور هم حق شرکت در جشنواره را دارند؟ منتظر پاسخ شما هستم. متشکرم

 • سبحان:
  1397/02/21
  اگر در پایگاه ISC نمایه شه جدا از بالا رفتن اعتبار جشنواره، تعداد شرکت کننده هم افزایش پیدا میکنه.

 • محسن:
  1397/02/18
  سلام به صورت غیر حضوری و دانشجویی ،برای یک مقاله و چکیده پایان نامه چقدر باید پرداخت کنیم و چه خدماتی رو باید انتخاب کنیم؟ثبت نام در خبرنامه

آخرین اخبار

  خیام نیشابوری

   

   حکیم غیاث‌الدین ابوالفتح عُمَر بن ابراهیم خیام نیشابوری در  ۲۸ اردیبهشت ۴۲۷ در نیشابور دیده به جهان گشود .

   

   

  وی  به خیامی و خیام نیشابوری و خیامی النیسابوریهم نامیده شده‌است، از ریاضی‌دانان، ستاره‌شناسان و شاعران بنام ایران در دورهٔ سلجوقی است. گرچه پایگاه علمی خیام برتر از جایگاه ادبی او است و حجةالحق لقب داشته است؛ ولی آوازهٔ وی بیشتر به واسطهٔ نگارش رباعیاتش است که شهرت جهانی دارد. افزون بر آنکه رباعیات خیام را به اغلب زبان‌های زنده ترجمه نموده‌اند، ادوارد فیتزجرالد رباعیات او را به زبان انگلیسی ترجمه کرده‌است که مایهٔ شهرت بیشتر وی در مغرب‌زمین گردیده‌استیکی از برجسته‌ترین کارهای وی را می‌توان اصلاح گاهشماری ایران در زمان وزارت خواجه نظام‌الملک، که در دورهٔ سلطنت ملک‌شاه سلجوقی بود، دانست. وی در ریاضیات، علوم ادبی، دینی و تاریخی استاد بود. نقش خیام در حل معادلات درجه سوم و مطالعات‌اش دربارهٔ اصل پنجم اقلیدس نام او را به عنوان ریاضی‌دانی برجسته در تاریخ علم ثبت کرده‌است.

کلمات کلیدی

جشنواره، پایان نامه برتر، خیام، جایزه خیام